Rozë

Si e vlerësoni ndryshimin drastik të Violetës?

Autori: Gazeta inFokus 21:08 | 03 March 2021

Violetë Kukaj është një këngëtare e cila ka bërë një ndryshim tejet të madh tek vetja.

Duke qenë një femër e dalluar dhe tejet e zonja në pozat që publikon, ajo shumicën e kohës kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Mirëpo, kohëve të fundit aq shumë ndërhyrje ka realizuar tek vetja saqë këngëtarja duket krejtësisht si person tjetër.

Për më shumë, shikojeni edhe ju dallimin.

Të tjera