Fokus

“Shpirtërisht jam i prekur”, qytetari nga Struga mezi i mbanë lotët kur pyetet për Kosovën

Autori: Gazeta inFokus 11:53 | 18 November 2023

Nagip Ziba, është një qytetar nga Strgua, i cili kishte ardhur për të vizituar Kosovën.

Gjatë vizitës së tij së bashku më bashkëshorten, Ziba ka vizituar edhe varrezat e Jasharëve në Prekaz.

E kur u pyet për Kosovën, qytetari nga Strgua e kishte shumë të vështirë të shprehej nga emocionet që e kapluan.

-Advertisement-

“Ka shumë për të tregu, por nuk mundem”, u shpreh ai duke u munduar t’i mbajë lotët.

Për më shumë ndiqeni videon e plotë:Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera