Rozë

Shfaqet në rrugë pa të brendshme: Të gjithë sytë tek modelja e njohur

Autori: Gazeta inFokus 19:56 | 18 October 2020

Jordyn Woods u sigurua që të kthente gjithë sytë nga vetja me veshjen nga “PrettyLittleThing” në Hollywood.

Modelja e kolme u shfaq e veshur me një fustan transparent, ku dukej qartë se nuk kishte veshur reçipeta dhe zbulonte tangat.

Shoqja dhe ish-e besuara e Kylie Jenner, dukej e mrekullueshme me veshjen e tejdukshme dhe me siguri ia arriti qëllimin që të vihej në qendër të vëmendjes.

Të tjera