Kupa e Botës 2022

Sheiku arab e ka punën ‘keq’/ Shikoni si e sheh gruaja pasi përshëndeti me dorë modelen braziliane (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 13:02 | 05 December 2022

Modelet seksi në këtë botëror kanë qenë një problem. Kjo për shkak të kulturës në Katar, ku teprimet nuk lejohen.

Ditë më parë u bë viral një arab që fotografonte Miss Kroacinë. Një tjetër episod u regjistrua në ndeshjen Brazil-Zvicër ku në tribunë ishte biznesmenja dhe influencuesja braziliane Desireé Soares. Ajo është e martuar me komentatorin sportiv brazilian Galvão Bueno.

Brenda stadiumit ajo ka filmuar një prej figurave më të shquara në vendin pritës të Botërorit. Hamad bin Khalifa Al Thani emir i Katarit nga viti 1995 deri në vitin 2013 ishte në stadium. Ai ka tre gra dhe 24 fëmijë por ai padyshim ka një sy edhe për gratë e tjera.

-Advertisement-

Ndërsa braziliania po filmonte stadiumin, ai ka ngritur dorën dhe e ka përshëndetur atë. Në njërën dorë mbante një shkop dhe me tjetrën përshëndeti Soares.

Por ky moment është bërë viral për shkak të reagimit të gruas së dytë të ish-emirit, Moza bint Nasser Al-Missned.

Në pamjet e mëposhtme mund të shihni se si Moza, e cilësuar si një grua me stil dhe një nga zonjat e veshura më së miri në Lindjen e Mesme sheh me bisht të syrit bashkëshortin e saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Vetëm edhe 4 ditë nga Bootcamp me Alan Greenberg, ish-Drejtorin për Edukim në Apple, Apliko Tani

Të tjera