Rozë

Ronaldo pëlqen videon e këngëtares kosovare

Autori: Gazeta inFokus 15:41 | 12 May 2017

Cristiano Ronaldo pëlqen videon e publikuar në Instagram të këngëtares kosovare me famë botërore Rita Orës.

Futbollisti i njohur portugez, dhe ylli i Real Madridit, ka pëlqyer videon e këngëtares kosovare, Rita Orës, në rrjetin social Instagram, shkruan Gazeta Metro.

Rita ka pubklikuar një video çasti në kryqytetin francez në Paris, dhe Ronaldo nuk ka hezituar t’i bëj “like” asaj.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera