Rozë

Romeo ka marrë në dorë telefonin e Donaldit pasi hyri në Big Brother dhe është i gatshëm ta fëlliqë publikisht

Autori: Gazeta inFokus 22:00 | 08 October 2021

Romeo Veshaj ka bërë me dije gjatë ditës së sotme se ka marrë në dorë telefonin e vëllait të tij, me siguri pasi ai ja ka dorëzuar me hyrjen në ‘Big Brother’ dhe pasi bëri një video që argëtoi fansat e tij, ai ka zbuluar se i ka kontrolluar celularin deri në orët e para të mëngjesit dhe është gati që t’i përgjigjet çdo kërkese nga fansat sado e çuditshme të jetë ajo.

“Më thoni cilën foto domi të shihni dhe ato të turpshmet unë do i tregoj”, ka thënë ndër të tjera Romeo.

Tani na duhet vetëm të presim e të shohim çfarë perlash do na nxjerrë Romeo nga arkivat e Donaldit.

Të tjera