Rozë

Qëndresa sërish shtatzënë? Befason në imazhin e fundit

Autori: Gazeta inFokus 22:05 | 17 November 2020

Qëndresa Bajrami është tani një emër tejet i njohur për publikun.

Ajo është bashkëshortja e moderatorit të mirënjohur kosovar, Labinot Gashit

Çifti janë martuar para pak viteve dhe tani janë prindër të një vajze që e kanë pagëzuar me emrin, Rroa.

Që të dy i gjejmë shumë aktivë me postime në rrjete sociale.

Së fundi, Qëndresa ka postuar një foto ku gjithë vëmendjen mori barku i saj.

Me këtë imaz, Qëndresa ka ngjallur dyshime se është shtatzënë për herë të dytë.

Të tjera