Rozë

Publikohet një foto e Hysenit dhe Alvisës si çift

Autori: Gazeta inFokus 14:52 | 26 October 2021

Alvisa dhe Hyseni kanë qenë për një të gjatë kryefjala e medieve rozë.

Ata ishin në lidhje dashurie për tri vite rradhazi dhe më vonë të dy u bënë pjesë e “Për’puthen 3”, shkruan GazetaBlic.

Edhe pse dyshja u shprehen se kjo ndodhi spontanisht, në rrjet është alduar se kjo ngjarje e tyre ishte menduar mirë e mirë.

Krahas kësaj, një foto e publikuar nga “Vipat e Bllokut” është bërë virale në rrjet.

Aty shihen Hyseni dhe Alvisa pranë njëri-tjetrit, por nuk dihet saktësisht se kur është shkrepur kjo fotografi.

Të tjera