Fun & Video

Po shtirej sikur po mbytej, qeni përpiqet të shpëtojë vajzën e vogël, pamje që s’duhen humbur/Pamje

Autori: Gazeta inFokus 09:28 | 29 April 2022

Shpesh kafshët na çudisin me sjelljet që bëjnë kundrejt kujdestarëve të tyre, teksa e tillë është dhe video e mëposhtme, e cila sëfundmi është bërë virale.

Një qen shihet teksa përpiqet “të shpëtojë” në vajzë të vogël nga mbytja në det.

Qeni, të cilin shumë përdorues në rrjet e përshkruajnë atë të ngjashëm me një ari sheh vogëlushen që e marrin dallgët dhe e tërheq atë në breg.

“Nuk jam i sigurt nëse ky është qen apo ari!” shkruan Daily Mail në diçiturën e videos.

Të tjera