Lajme

Studio MASTER në UNI, Merr Diplomë dhe lejeqëndrim t’përhershëm në GJERMANI

Autori: Gazeta inFokus 23:24 | 18 October 2023

Fillo studimet Master në UNI – Universum International College dhe vazhdo vitin e dytë në Gjermani dhe merr diplomë të dyfishtë nga Ludwigshafen University of Business and Society dhe UNI, punë praktike e garantuar me pagesë në #Gjermani. 🇩🇪

✅ Studentët që arrijnë të #punësohen gjatë praktikës, përfitojnë leje-qëndrim të përhershëm në Gjermani.

 INFORMOHU këtu: https://universum-ks.org/kerko-info/

-Advertisement-

▶ Shiko disa nga studentët që po ndjekin Master në Biznes (MBA) dhe Menaxhment me diplomë të dyfishtë gjermane në UNI dhe Ludwigshafen University, këtu: https://lnkd.in/gmAHAwnu

Studentët e programit me Diplomë të Dyfishtë në GJERMANI përfitojnë:

✔️ Diplomë të dyfishtë: MBA në Menaxhment të Biznesit Ndërkombëtar nga Ludwigshafen University dhe MA në Menaxhment nga UNI.

✔️ Diplomë të njohur ndërkombëtarisht

✔️ Sistem modular, ligjerata fizikisht apo online

✔️ Punë praktike gjatë studimeve në njërën nga kompanitë partnere gjermane, me pagesë.

✔️ Pas diplomimit, leje-qëndrim të përhershëm në Gjermani.

#INFORMOHU KËTUhttps://universum-ks.org/kerko-info/

#UNI – Universum International College fuqizohet dhe menaxhohet nga Arizona State University, universiteti më i madh publik në SHBA dhe #1 për inovacion (para MIT, Stanford dhe Harvard)🥇🇽🇰 🇺🇸 Mëso më shumë rreth këtij partneriteti: https://universum-ks.org/powered-by-asu/

Për më shumë informata rreth programit kontakto +38344144062, [email protected] ose ndiqni UNI në facebook dhe instagram.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Nëse doktor Mitrev do të përdorte hemofiltrimin me qëllim që të mashtruar pacientët, do t’i kishte mashtruar të gjithë 1738…

Të tjera