Uncategorized

Pasi u bë miliardere, Rihanna nuk i lë vend imagjinatës me të brendshmet seksi (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:18 | 01 September 2021

Pak javë më parë, Rihanna u bë zyrtarisht pjesë e listës së personave miliarderë. Marka e saj “Fenty Beauty” pati shumë sukses, e kjo bëri që pasuria e këngëtares së famshme të kapte shifrat e 1.7 miliardë dollarë.

Edhe pse ka kohë që është larguar nga tregu muzikor, 33-vjeçarja nuk ndalon së punuari për markat e saj.

Së fundmi, Rihanna ka ndarë me 106 milionë ndjekësit në “Instagram”, dy poza ku shfaqet e veshur me të brendshme. Ajo ka zbuluar se të brendshmet seksi janë të koleksionit dhe i fton fansat që t’i bëjnë pjesë e gardërobës së tyre.

Të tjera