Rozë

Pamela tregon format e përkryera me imazhin nga shtrati

Autori: Gazeta inFokus 18:36 | 20 May 2020

Pamela Anderson e ka publikuar një foto të realizuar në shtrat.

Pamela Anderson nuk po ndalet me publikimin e fotove provokative, shkruan lajmi.net.

Në llogarinë e saj në Instagram ndiqet nga 1 milion njerëz dhe ata i ‘shpërblen’ me publikimin e imazheve të tilla në të cilat pranon edhe komente të shumta pozitive.

Pamela edhe së fundmi u shfaq e tillë në foton e postuar të cilën e ka realizuar në shtrat.

Ajo ka treguar format e përkryera trupore.

Të tjera