Rozë

Oriola Marashi përshëndet fansat nudo nga shtrati

Autori: Gazeta inFokus 22:27 | 22 October 2021

Modelja e njohur e cila dallohet në fushën e modelingun si dhe bukurinë që ka gjithnjë merë vëmendje me dukjen dhe postimet e saj.

Ajo ëshhtë një nga modelet e cila pa hezitim shpesh herë ka postuar edhe imazhe duke pozuar gjysmë e zhveshur.

Së fundi, ajo ka postuar një imazh duke pozuar e shtrirë në shtrat derisa ka përshëndetur ndjeksat e saj.

Brunja seksi duket të ketë qenë e zhveshur dhe duke u pëgatitur që të bëjë gjumë.

Të tjera