Fun & Video

Nusja nxjerr gjurin teksa përkulej në vallëzim, kthehet në dasmë në karrige me rrota (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 13:40 | 21 July 2021

Supozohet se është dita më e lumtur e jetës së saj, e mbushur me gëzim, të qeshura dhe, natyrisht, duke kërcyer.

Por dasma e një nuse u kthye nga salla e vallëzimit në dhomat e urgjencës dhe medikamentet e dhimbjes pasi ajo nxorri gjurin gjatë vallëzimit të saj të parë me burrin dhe u desh të dërgohej në spital.

Julie Benn dhe burri i saj Paul Richter ishin duke kërcyer në Dave Matthews Band’s Stay në dasmën e tyre në Filadelfia më 3 korrik kur ai e uli atë dhe ajo u përkul, duke zhvendosur gjurin nën veshjen e saj të fryrë të dasmës.

Benn u desh të çohej menjëherë nga vendi i pritjes në një spital ku mori ilaçe. Megjithatë u rikthye në dasmë në karrige me rrota.

Të tjera