Lajme

Reshjet e mëdha të shiut e çajnë asfaltin në Rrugën B në Prishtinë

Autori: Gazeta inFokus 18:27 | 14 May 2024

Reshjet e shiut këtë pasdite kanë bërë që të ketë edhe vërshime në kryeqytet.

Reshjet e mëdha e kanë dëmtuar edhe gypin e kanalizimit, duke e çarë asfaltin në rrugën B në Prishtinë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Fito 50 € për dyshekun e vjetër dhe merr dyshkeun e ri Cloud për vetëm 549 €

Të tjera