Rozë

Nuk ndalet Rita Ora, “çmend” rrjetin me të brendshme (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 11:48 | 13 January 2020

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, po ia del të marrë gjithë vëmendjen e ndjekësve të saj dhe mediave.

Fillimisht këtë e bëri me foton ku pozoi komplet e zhveshur para pasqyrës, ndërsa tani me një pozë ku shfaqet në të brendshme.

Krahas postimit ajo është shprehur se pas tre ditë xhirime tani mezi pret të shkojë në shtëpi për të bërë muzikë.

Të tjera