Rozë

Ndodhi më në fund! Bora me veprimin e fundit i’a bënë “bye” Donaldit dhe Beatrixes

Autori: Gazeta inFokus 18:09 | 31 December 2021

Janë përfolur tash e sa kohë për ndarjen e tyre, por Bora vendosi që të ndahet përfundimisht nga Donaldi.

Edhe pse fansat kanë shpresuar se do të ketë një rikthim mes tyre, si duket nuk do të ndodhë më.

Së fundmi Bora ka bërë unfollow në rrjetet sociale, Donaldin, Beatrixën dhe Romeon.

Të tjera