Lifestyle

Miliona para, diamante dhe vepra arti/ 10 grabitjet më spektakolare në histori

Autori: Gazeta inFokus 13:33 | 22 May 2020

Të holla, bizhuteri, vepra arti- të gjitha këto ranë pre e disa prej grabitjeve më të mëdha në historinë botërore.

Të tjera