Rozë

Lola Haradinaj tregohet romantike! Uron Dautin me këtë foto ‘legjendare’

Autori: Gazeta inFokus 15:24 | 06 April 2021

Daut Haradinaj sot feston ditëlindjen.

Me këtë rast nuk munguan urimet nga miqtë, familjarët dhe kolegët e tij, shkruan GazetaBlic.

Jehona Dreshaj rrit temperaturat me imazhet e fundit

Mirëpo, e gjithë vëmendja shkoi te urimi i bashkëshortës, Lola Haradinaj.

Në një postim në rrjetet sociale, ajo kishte zgjedhur një foto të Dautit kur ishte më i ri në moshë.

“Ditëlindja jote është dhe dita ime. Gëzuar Gjeneral. Të dua❤”, ishte mbishkrimi i kësaj fotografie.

Të tjera