Rozë

“Lepiu ku pështyu” – Çfarë tha Butrinit për Kidën disa vite më parë

Autori: Gazeta inFokus 18:30 | 08 October 2021

Në fillimet e karrierës së tij intervistat e Butrintit ishin me te shpeshta, e ndonëse fama e tij filloi te merrte hov të papritur.

Ne një interviste Butrinti është pyetur nëse do te bashkëpunonte me Kidën apo Capital, ai tha:Me askënd!

Duke nënkuptuar qe me asnjërin, por sot bashkëpunimi i tij me Kidën dhe Ledrin është një nderë më të suksesshmit që u kthye në hitin e verës. Gjithashtu sot Kida dhe Butrinti janë miq të mirë!

Të tjera