Lajme

Lëndohen nëna dhe djali duke tentuar të shuajnë zjarrin

Autori: Gazeta inFokus 11:14 | 25 July 2017

Dy persona, nëna dhe djali  kanë marrë lëndime pasi kanë tentuar të shuajnë një zjarr në pronë të tyre.

Sipas policisë së Kosovës zjarri ka përshirë stallën e bagëtive dhe një shtëpi ndihmëse, transmeton Infokusi.com

Viktimat janë dërguar menjëherë për tretman mjekësor.

-Advertisement-

Rasti ka ndodhur në Vushtrri dje rreth mesditës, transmeton Infokusi.com

Njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin./INFOKUSI

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Për Festën e Bajramit, ZBRITJE deri n’KUPË t’QIELLIT!

Të tjera