Rozë

Ky është bardhoshi i Gresa Pallaskes

Autori: Gazeta inFokus 20:21 | 24 July 2021

Aktorja e mirënjohur kosovare, Gresa Pallaska, është ende beqare dhe me gjasë një nga beqaret më të lakmuar të gjenerates së saj

Pallaska, aktualisht është e angazhuar në serialin “Çka ka shpija”, por gjithashtu luan ne shfaqje teatrale.

CV-në artistike dhe zhvillimet në jetën profesioanle publiku ja njeh mirë, por nuk dihet thuajse asgjë për jetën e saj private.

Gresa, e ka një qen, me të cilin është e lidhur, e i cili është i races Bizhon Frize.

 

Të tjera