Rozë

Kjo është kunata bukuroshe e Xhensilës

Autori: Gazeta inFokus 22:31 | 18 May 2020

Xhensila dhe Bes Kallaku janë çifti simpatik i shoubizit.

Besi i njohur si aktor e tani edhe si producent i filmit komik “Fallco”, e Xhensila si një këngëtare me nam

Thuaje të gjithë e njohim edhe gjyshen e Besit apo ndryshe ‘Ijen’ siç e quan ai, një zonjë – malësore e vërtetë.

Por, a e dini se aktori i njohur ka edhe një motër shumë të bukur të quajtur Ana.

Ana nuk është edhe aq e panjohur, pasi që ndryshe njihet edhe si prezantuese e emisionit ‘Scan’.

Të tjera