Rozë

Kjo është bashkëshortja bukuroshe e ish ministrit, Besian Mustafa

Autori: Gazeta inFokus 13:31 | 07 January 2022

Besian Mustafa në natën e ndrrimit të viteve, na ka prezantuar më bashkëshorten e tij, Erolidën. Ai ka uruar festën e Vitit të Ri gjithë qytetarëve nga familja e tij.

Erolida Januzaj është bashkëshortja e tij, me një paraqitje shumë të mirë në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale duke publikuar fotografi nga më të ndryshmet.

Ajo shfaqet shumë elegante dhe shumë e paraqitshme.

Erolida është zyrtare në Ministrinë e Kulturës, prej nga edhe ka publikuar foto.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erolida Januzaj (@erolidajanuzaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erolida Januzaj (@erolidajanuzaj)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Erolida Januzaj (@erolidajanuzaj)

Të tjera