Rozë

Kështu e festuan përvjetorin 4-të të dashurisë Genci dhe Eni

Autori: Gazeta inFokus 16:29 | 04 April 2021

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi festuan 4 vjetorin e lidhjes së tyre të dashurisë.

Të dashuruar e të pandarë nga njëri-tjetri, Genci dhe Eni në përvjetorin e tyre i kanë kushtuar kohë vetëm njëri-tjetrit.

Ata kanë festuar këtë ditë të shënuar në një resort, me ç’rast kanë ndarë edhe disa fotografi.

No description available.

No description available.

Të tjera