Rozë

Kështu duken kur dalin me burra Safetja dhe Sahidja

Autori: Gazeta inFokus 21:43 | 14 September 2020

Safete dhe Sahide Mustafa ka kohë që janë emra të dëshmuar në skenën muzikore, kryesisht në muzikën popullore.

Motrat Mustafa siç njihen edhe në publik janë mjaft të kërkuara në ahengje e dasma në familjet mbarëshqiptare

Të dyja janë të pandashme qysh kur u ngjitën për herë të parë në skenë. Ndaj edhe çdo herë zgjojnë kureshtje me postimet e tyre.

Së fundmi, kanë pozuar me bashkëshortët e tyre, ku të katërtit po duken mjaft bukur.

Ja një foto përditshmërie nga dy bilibilat e Mushtishtit.

Të tjera