Rozë

Këngëtarja shqiptare ekspozon të pasmet në shtrat dhe kërkon të dashur për Shën Valentini

Autori: Gazeta inFokus 10:48 | 14 February 2020

Ditën e djeshme këngëtarja e njohur Melinda Ademi ka postuar një foto mjaft provokuese në rrjetin e saj social “Instagram”.

Ajo shihet e shtrirë në një krevat dhe e veshur me një kostum të kuq që e tregon atë shumë seksi. Reperja duket shumë provokuese, ku vë në pah të pasmet e saj dhe pyët fansat se cili prej tyre do bëhet partneri i saj.

“Do jesh Valentini im?”, shkruan Melinda.

Të tjera