Rozë

Kaltrina me stil të ri të flokëve, po duket shumë ndryshe

Autori: Gazeta inFokus 17:33 | 15 October 2020

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka një numër të madh ndjekësish.

Në foton e fundit ajo është shfaqur me një stil shumë të ri flokësh.

Të tjera