Rozë

“Jeta jem” vjen me Vjosa Eminin e Hekuran Krasniqin në Ditën e Dashurisë

Autori: Gazeta inFokus 22:29 | 14 February 2020

Projekti sensacional muzikor i krijuar nga këngëtarja Vjosa Emin a Hekuran Krasniqi tashmë ka marr dritën e gjelbër.

Projekti “Jeta jem” u lanësua sot, në Ditën e të Dashuruarve.

Kujtojmë se edhe më herët Hekurani dhe Vjosa kishin sjell duetin “Hajde një natë”, i cili ishte shumë i suksesshëm.

Të tjera