Rozë

Jenniferi e zbërthen këmishën për të treguar gjoksin

Autori: Gazeta inFokus 21:22 | 14 January 2021

Jennifer Lopez u shfaq shumë e butë derisa po pozonte me një veshje ngjyrë blu me dantella për revistën Elle për shkurt 2021.

Brenda faqeve të revistës, të cilën JLO është shfaqur në dy kopertina, ajo ka kryqëzuar këmbët e saj me një veshje me doreza.

Poashtu këngëtarja dhe aktorja ka veshur edhe taka të larta.

Ajo ka pozuar me disa palë veshje, duke përfshurë edhe fustan rozë dhe pantollona të shkurtër.

Të tjera