Rozë

Ja si ja shpërblen palestra Marine Lewine

Autori: Gazeta inFokus 09:18 | 16 May 2017

Kur bëhet fjalë për të mbajtur trupin në formë dhe për të marrë disa këshilla, Marine Lewine është një ndër emrat më me peshë në rrjetet sociale.

Dhe për ta përforcuar këtë ajo “tregoi” nga plazhet e Majemi se jo më kot gëzon një reputacion të tillë.

Modelja dhe a apasionuara pas fitnesit tregoi linjat e saj përmes një serie postimesh në rrjetet sociale, ku ndiqet nga mijëra persona.

Etiketa:
42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera