Rozë

Ja çka bën Melinda për tu shitur çikë e mirë

Autori: Gazeta inFokus 15:21 | 15 October 2020

Melinda Ademi ka marrë vëmendjen me imazhet e fundit.

Melinda Ademi është shumë e suksesshme në muzikë.

Por edhe fotot të cilat i publikon komentohen shumë pasi ajo çdo herë shfaqet ose provokuese ose me shumë stil, apo të dyja bashkë.

https://www.instagram.com/melindaademi/?utm_source=ig_embed

Në fotot e fundit të publikuara në Instagram ajo duket tejet seksi e veshur me xhinse dhe bluzë të bardhë.

Në sy, përveç pozës bien edhe flokët e gjata e të shëndosha të saj

Të tjera