Rozë

Ish banorja e Big Brother trup e fytyrë i bën krejt plastikë

Autori: Gazeta inFokus 23:28 | 24 May 2021

Ish banorja e Big Brother- Gerta Shino është shndërruar në një personazh mjaft të përfolur e ndjekur në instagram.

Ajo numëron 153 mijë ndjekës, të cilët shpesh i qaros me foto e video atraktive, shkruan “Kosovarja”.

Gerta e cila dikur njihet si një femër natyrale dhe mjaft e lezetshme, tanimë hapur e pranon se ka bërë ndërhyrje të shumta jo vetëm në fytyrë por edhe në trup.

E në foton që ka postuar sonte lirshëm mund të themi se Gerta e teproi me botox e fillera.

Ndryshe, ka thuajsë tri vite që ajo është bashkë me Florent Avdulahin.

Të tjera