Sport

“Heroi i ri i Realit” – Jude Bellingham vulos fitoren e madrilienëve ndaj Barcelonës

Autori: Gazeta inFokus 23:09 | 21 April 2024

Reali ka shënuar gol ndaj Barcës.

Golin e tretë për madrilienët e shënoi, Bellingham.

Anglezi gjeti golin në minutat e fundit të takimit.

-Advertisement-

Rezultati 3-2.

Ja goli:

VIDEO

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rëndësia e komunikimit efektiv midis Familjes dhe Kopshtit

Të tjera