Rozë

Habit Luana Vjollca për fansin : Do të martohem me të… (Video)

Autori: Gazeta inFokus 09:30 | 03 May 2017

Këto fjalë të Luana Vjollces për fansin do ju habisin.

Moderatorja seksi Luana Vjollca ishte kryetemë e portaleve në lidhje me fansin e çmendur pas saj.

I gjithë faji shkoi për fansin i cili kishte një simpati shumë të madhe për moderatoren dhe se ai i dërgonte dhurata dhe buqeta të medha me lule moderatores.

Por në një intervistë të dhënë për “6 ditë pa Ermalin” Luana është shprehur se fansi ka 3 vite që i conte buqeta me lule dhe se i pelqenin shumë dhuratat, e kenaqnin dhe si mënyrë falenderimi i postonte në instagram, shkruan intv.al.

Më pas Luana u shpreh se duhet ta gjenin këtë person sepse do martohej me të, por edhe pse e thënë me shaka Luana duhet t’i ketë ”fryre më shumë zjarrit” duke i dhënë shpresa të kota të cilat ndoshta e çuan fansin të shkojë deri në këtë pikë.

Etiketa:
42,000,000 € u paguan për 11 vjet për demet e shkaktuara nga automjetet e pasiguruara

Të tjera