Rozë

Gjakoset Bleona Qereti

Autori: Gazeta inFokus 23:30 | 26 April 2021

Këngëtarja dhe aktorja shqiptare e cila ka vite që jeton e vepron në Amerikë, sot ka publikuar dy video krejt ndryshe ngaqë jemi mësuar.

Sicc shihet Bleona Qereti është në xhirime e sipër të një filmi horror, ku këtë e dëshmojnë këto video që ka postuar sonte.

Ajo është shfaqë krejt e gjakosur, e madje shihet se dikush nga stafi po e bën të duket kaq reale e faktikisht bëhet fjalë thjesht për një film.

A po ju duket e tmerrshme?

Ndërkohë që presim ta kuptojmë ditëtë në vazhdim se për cilin film bëhët fjalë, pse jo edhe do ta shikojmë.

Të tjera