Fun & Video

Fotot që do u bëjnë të mendoni dy herë nëse dëshironi të lyeni flokët vetë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 14:41 | 21 June 2021

Shumë prej nesh kanë tentuar të paktën një herë që të lyejmë flokët me duart tona në shtëpi. E sigurisht që shumica kanë dështuar me rezultatin dhe u janë drejtuar profesionistëve.

“Bored Panda” ka publikuar disa fotografi të personave që kanë lyer vetë flokët dhe se duket qartë që nuk i dëshironin aspak ashtu.

Në fotot e mëposhtme do të shikoni se si janë katandisur disa prej personave që kanë marrë iniciativën që të bëjnë ndryshimin në pamje vetë, pa ndihmën e një profesionisti.

Të tjera