Rozë

Foto/ Modele jo siç jemi mësuar të shohim …

Autori: Gazeta inFokus 12:33 | 14 February 2020

Revista amerikane “Turks & Caicos”, ka vendosur t’i reklamojë ndryshe modelet e reja të rroba të banjove për sezonin e 2020.

E veçanta e kësaj pasarele mode janë modelet që janë përzgjedhur për të reklamuar produktet! Jemi mësuar në të shumtat e rasteve të shohim femra të kuruara në çdo detaj, por këtë herë do të jetë ndryshe.

Duke filluar nga modelja që është tërësisht pa flokë e deri tek një modele në moshë të thyer, plot 56 vjeç, për të përfshirë në këtë mënyrë të gjithë femrat dhe për të shmangur dallimet. Për më shumë shihni fotot e mëposhtme:

Të tjera