Lifestyle

Foto/ E pazakontë! Nëna e dy fëmijëve martohet me pemën

Autori: Gazeta inFokus 12:48 | 11 September 2019

Një nënë me dy fëmijë ka zgjedhur një mënyrë shumë origjinale për të bërë kurorëzimin e martesës.

34-vjeçarja Kate Cunningham, nga Merseyside, bëri celebrimin me një pemë në Rimrose Valley Park, ku ishin të pranishëm familja dhe miqtë e saj.

Para ditës së madhe, Miss Cunningham u shpreh: “I dashuri im më mbështet në lidhje me vendimin tim. Ai madje më ka ndihmuar për të bërë ceremoninë.

Djali im më i madh fillimisht ishte në siklet kur i thashë që do ta bëja , por ai ka vendosur të jetë pjesë e ceremonisë.

Kjo ceremoni është një nga përpjekjet e shumta të banorëve të zonës, të cilët kërkojnë të ndalin planet për ndërtimin e një “bypass”-i në mes të Rimrose Valley

Të tjera