Kupa e Botës 2022

Formacionet zyrtare, Katari dhe Senegali kërkojnë pikët e para në Botëror

Autori: Gazeta inFokus 13:49 | 25 November 2022

Katari dhe Senegali kërkojnë pikët e para në Kupën e Botës. Dy Kombëtaret e grupit A do të përballen mes tyre në takimin e dytë të fazës së grupeve në Katar 2022.

Ndeshjet e para nuk sollën pikë, teksa në “Al Thumama Stadium” Katari dhe Senegali do të synojnë fitoren për të mbajtur gjallë shpresat për kualifikim.

Të tjera