Rozë

Fifi sonte futet në shtëpinë e Big Brother VIP

Autori: Gazeta inFokus 21:59 | 25 January 2022

Me të nisur spektakli i Big Brother VIP Albania, Arbana Osmani ka prezantuar opinionistët si dhe ish-banorët.

Fifi, Arditi dhe Paloma janë tre banorët që ndodhen sonte në studion e Big Brother VIP.

Arbana ka bërë të ditur se sonte Fifi do të futet sërish në shtëpi, por kësaj radhe për të surprizuar dikë.

Vet këngëtarja ka treguar se do jetë ajo që sonte do të futet sërish në shtëpinë e Big Brother VIP për të surprizuar një nga mikeshat e saj më të mirë gjatë qëndrimit atje, Monika Lubonjën

Të tjera