Rozë

Fëmijët e saj janë bërë për martesë, por Ariana do t’iu ‘shkrijë’ me linjat e saj trupore

Autori: Gazeta inFokus 19:57 | 13 July 2020

Ariana Fejzullahu është një emër tejet i lakuar në mediet rozë.

Ajo është shumë e përfolur sidomos për veshjet e saj gjithmonë një hap me trendet e mëdha botërore, shkruan ORAinfo.

Këtë kohë ajo po i kalon pushimet në bregdet.

Arianën e gjejmë shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Së fundi, ajo ka postuar një foto ku shihet se është rregulluar për të dalë.

E veshur me xhinëse dhe një bluzë të shkurt, Ariana ekspozon linjat e saj joshëse.

Të tjera