Rozë

Eleonora Incardona, kunata seksi e Diletta Leottës, simpatizon Juventusin!

Autori: Gazeta inFokus 09:25 | 10 October 2019

Eleonora Incardona, modele italiane dhe njëkohësisht kunata e prezantueses sportive Diletta Leotta pasi është në një lidhje dashurie më vëllain e saj Mirko Manola, ka një pasion të madh golfin.

Megjithatë edhe futbollin bukuroshja seksi e ndjek së tepërmi dhe zemra e saj rreh për Juventusin, pasi Eleonora është një tifoze e madhe e skuadrës bardhezi.

Të tjera