Lajme

E rëndë në Itali, 57 vjeçari shqiptar gjendet i varur në një pemë

Autori: Gazeta inFokus 08:21 | 01 May 2017

Një ngjarje e rëndë është regjistruar në Itali, një 57 vjeçar shqiptar është gjetur i varur në një pemë, në afërsi të komunës Macerata Campania.

Media lokale raportojnë se trupin e pajetë të vitkimës e ka gjetur një fermer i zonës që po shkonte drejt tokës së tij.

Kufoma është dërguar në spitalin e Casertas, ku do të kryhet autopsia.

Mediat italiane nuk ka dhënë detaje në lidhje me identitetin e shqiptarit, përveçse moshës së tij.

Policia ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet që kanë sjellë në vetëflijimin e 57 vjeçarit.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera