Rozë

E përhitura Demi Rose

Autori: Gazeta inFokus 13:28 | 24 May 2019

Nuk ndalet modelja e kolme Demi Rose.

Bukuroshja britanike ka postuar disa foto të reja në rrjetet sociale ku shihet me bikine të cilat shërbejnë vetëm për të mbuluar disa nga pjesët e saj të trupit.

Kurse, Demi ka treguar që është duke vazhduar fotosesionet nëpër plazha të ndryshme të Botës.

Kurse sot, ajo ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vije edhe me foto të reja, normalisht të “nxehta” dhe seksi.

 

Të tjera