Lifestyle

E dha virgjërinë për iPhone 8, gjërat shkojnë keq në dhomë për vajzën-Video

Autori: Gazeta inFokus 10:24 | 15 April 2019

Në Kinë, vajzat janë duke e shitur virgjërinë e tyre online. Një vajzë shkoi në një hotel për të marrë iPhone 8 në këmbim të virgjërisë së saj, por u tronditur kur disa burra të zhveshur dolën nga banjo dhe e mbajtën atë për shtrati.

17-vjeçarja, që mbante pseudonimin “Xio Chen”, raportohet se e vendosi virgjërinë në shitje online për 2,500 euro. Por, duket se ajo nuk e dinte se disa burra do të ishin të interesuar për të.

Për ta shpëtuar vajzën, vlogerja Nana nga Pekini u shfaq dhe iu tha burrave të largohen. Sipas raporteve, vajza dëshironte një iPhone 8, pasi të gjithë miqtë e saj e kishin një.

Në Kinë, për fat të keq, adhurimi i parasë dhe pasurisë është në rritje tek të rinjtë. Madje, shumë vende në botë e kanë këtë lloj mentaliteti tani – duke përfshirë edhe ato më të civilizuarat.

Të tjera