Rozë

E dashura e tij u mahnit pas Di Caprios, reagon Jeff Bezos: Leo, hajde pak këtu

Autori: Gazeta inFokus 10:46 | 09 November 2021

Aktori i njohur Leonardo Di Caprio u takua me miliarderin Jeff Bezos dhe të dashurën e tij në Muzeun e Artit në Los Anxhelos.

Pamjet nga takimi i tyre po bëjnë xhiron e rrjetit pasi duket se e dashura e Jeff Bezos, Lauren Sanchez flirton me aktorin. Shikimet e saj u komentuan si flirt dhe adhurim për aktorin me famë botërore. E gjitha skena ndodhi në sy të vetë Bezos, i cili vendosi që këtë situatë ta kalonte në mënyrën më komike të mundshme.

Në një nga faqet e Twitterit, që ka postuar videon, Bezos ka ndarë një foto të tij afër një tabele që shkruhet: Rrezik! Shkëmb i thepisur, rënie fatale.

Më pas ai i drejtohet aktorit të njohur: “Leo, hajde këtu, dua të tregoj diçka!”

Të tjera