Rozë

“Do dilja me një çun, do të bëja…”, vajzat tregojnë çka do të bënin po të ishin jashtë shtëpisë

Autori: Gazeta inFokus 14:16 | 27 December 2021

Antonela, Beniada dhe Beatrixa kanë diskutuar se çfarë do të bënin po të ishin jashtë shtëpisë në këto momente.

Beniada iu tha vajzave se do kishte qëndruar në shtëpi ose do lexonte ndonjë libër.

Ndërsa Antonela si çdo herë, i vëri flakën bisedës. Ajo numëroi tri gjërat të cilat do i bënte nëse do të ishte jashtë.

Sipas saj do të shikonte Netflix, do të dilte me një çun ose do të bënte seks.

Vajzat filluan të qeshin me njëra-tjetrën.

Antonela njihet si vajza më provokative dhe më e hapura brenda shtëpisë.

Të tjera