Rozë

Demi Rose ekspozon të pasmet gjigante para kamerës

Autori: Gazeta inFokus 18:41 | 19 November 2020

Modelja e famshme, Demi Rose, njihet për format e përkryera trupore.

Fotot e saj provokuese nuk mungojnë pothuajse asnjëherë, madje ajo shpesh shfaqet lakuriq në fotosesione tejet artistike.

Emri i Demit lakohet edhe kur nuk zhvishet. Së fundmi ajo është fotografuar nga prapa duke ecur në rrugë dhe duket seksi.

Modelja ka zgjedhur të vishet ngushtë, duke vënë në fokus të veçantë të pasmet gjigante.

Të tjera