Rozë

Dafina Zeqiri vjen me një super lajm për fansat e saj

Autori: Gazeta inFokus 11:23 | 18 November 2021

Këngëtarja shqiptare, Dafina Zeqiri, ka pak muaj që ka publikuar albumin e saj.Albumi i titulluar “Dafinë moj” përmban 14 këngë dhe secila më hit se tjetra.

Së fundi, ajo ka bërë me dije se sonte do të publikohet klipi i këngës “Ti dho krejt”.

Kjo këngë e cila do të shoqërohet me videoklip lansohet sonte në ora 18:00. /GazetaBlic/

Të tjera